Türkiye`nin ilk ve tek eğitimALışveriş platformu olan eğitimAL.c

Türkiye`nin ilk ve tek eğitimALışveriş platformu olan eğitimAL.com yenilendi.

Ziyaretçilerinin eğitim programlarına daha hızlı ve kolay ulaşabilmesi, karşılaştırma yapabilmesi, kayıt olabilmesi ve ödeme yapabilmesi için yeni tekonoljisi ve ara yüzü ile eğitimAL.com yayın hayatına başladı. Tamamiyle ziyaretçilerden alınan geri bildirimler dikkate alınarak geliştirilen yeni alt yapı ve yüzü ile eğitimAL.com eğitim dünyası içerisinde sonsuz bir sörfe sizleri davet ediyor.

Yeni yüz ile eğitimAL.com ziyaretçileri eğitim programlarına daha hızlı ulaşabilir, eğitim kurum ve programlarını arasında gezebilir, birbirleri ile karşılaştırabilir, yorum yazabilir, kayıt olabilir ve ödeme yapabilir.

eğitimAL.com`da ziyaretçiler için hayata geçirilen yenilikler ek olarak eğitimAL.com üye eğitim kurumlarına yönelik gelişmelerde bulunmaktadır. Ziyaretçiler eğitimAL.com üzerinde artık sadece eğitim programları hakkında detaylı bilgi değil "Eğitim Kurumları Özel Sayfaları" ile eğitim kurumları hakkında da detaylı bilgi alma şansına sahip olacaklar. Kurumlar kendi duyuru ve haberlerini yayınlayabilecek. eğitimAL.com`a Sponsor Eğitim Kurumları eğitimAL.com`da Eğitim Danışmanları köşesinden makaleler yayınlayabilecekler. Böylece hayat boyu eğitim, kişisel gelişim ve kariyer hakkında bilgi ve tecrübelerini ziyaretçiler ile paylaşabilecekler. Açılmayan eğitim programlarına ön kayıt alabilecek ve bu sayede yeni tarihlendirmeleri ziyaretçilere duyurabilecekler.

Kısacası daha birçok yenilik ile hem ziyaretçileri hem de eğitim kurumlarını daha dinamik ve yenilikçi bir eğitimAL.com ile tanıştırıyoruz.

Şimdiden Keyifli eğitimALışverişler!

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !