egitimAL üniversite lisans ve yüksek lisans yerleştirme servisi

Eğitimde kişiyi doğru yönlendirmenin ne kadar önemli olduğunu ve bu hassasiyetle çalışmalarını sürdürmeyi ilke haline getiren egitimAL, konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla, yurtdışında üniversite ve master eğitimi düşünenler için kişiye özel çözümler üreterek, sizlere okul seçme ve yerleştirme konusunda birçok seçenek sunmakta ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.
Tamamı yurtdışında eğitim almış ve okulları bizzat gezmiş olan deneyimli danışman kadromuzla sizlere en iyi ve doğru hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Üniversite ve master yerleştirme servisimiz Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Güney Afrika, İspanya, İtalya ve Almanya (dil okulları) kapsamaktadır.
Öğrencilerin en zorlandığı kısım kariyerlerini belirleyecekleri okulları belirlemek ve başvuru kriterlerin de ki öncelikleri belirlemek diyebiliriz. Birçok öğrenci kabul koşullarına uygun olsa da, yanlış yapılan nedeniyle üniversite başvuruları olumsuz sonuçlanmaktadır.

egitimAL sizlere bu konuda en profesyonel desteği sağlamaktadır. Okul belirlemenin dışında kariyer hedeflerinize uygun danışmanlık ya da sizleri en doğru alanlara yönlendirmek bizim için önemli. Bu nedenle medya ve eğitim dünyasında ki gelişmeleri en iyi ve doğru kaynaklardan araştırıp, sizleri bu doğrultuda aydınlatmaktayız.

UPS (university placement service) servisimiz, üniversite başvurularını okulların prosedürlerin e uygun olarak hazırlayıp, başvuruları profesyonelce yapmakta ve takip etmektir.

UPS servisimiz aşağıda ki aşamalardan oluşmaktadır;

 

a- Okul seçme ve kariyer yönlendirme
b- Okul Yerleştirme

 

İlk aşama olan okul seçim aşaması gerçekten önemli ve doğru yönlendirme gerektiren bir aşamadır. Kişinin eğitim geçmişi, akademik yeterlilikleri, almış olduğu sınavlar, iş deneyimi ve eğitim almak istediği alan uygun, kişinin girebileceği en iyi okulları belirlemektir. Biz öğrencilerimize en uygun okulları seçerek, onları kesin olarak yerleştirme garantisi ile hizmet vermekteyiz.
İkinci aşama olan yerleştirme de ise; seçilen okulların başvurularının istenilen prosedürler e uygun olarak yapılması, formların doldurulması, niyet mektubunun yazılmasında yardım, hazırlanması gereken evraklarınızın okulun kabul kurulunun şartlarına göre hazırlanması, gerekli evrakların çevirileri, başvurunun takibi ve yazışmalar. Gelen cevapların değerlendirilmesi ve karar verme süreci.
egitimAL olarak öğrencilerimizi yerleştirdiğimiz üniversitelerin bazıları şunlardır:

 


İngiltere

 

LSE, Kings College, Edinburgh University, University of Glasgow, Westminister University, Brunel University, Derby University, Birmingham City University, University of Bradford, University of Wales, University of Essex, University of Huddersfield, University of Strathclyde, Queen Mary University, University of Arts London, Chester University, University of Plymouth, University of Portsmouth,...

 

Amerika

 

California State University Ponoma, UCSD Extension, UCLA Extension, UC Berkeley Extension, UC Irive Extension, UCR Extension, Texas A&M University, Western Kentucky University, Wilkes University, McNeese State University,  Eastern University, Campbellsville University, Fairmont State University, Tiffin University, Florida Southern College, Metropolitan College of New York, Indiana State University, Arkansas State University, High Point University, Becker College, Green River Community College, Spokanne Community College, University of New Haven, University of North Dakota,...

 

Kanada

 

Simon Fraser University, Manitoba University, Victoria University, Trinity Western University, Thompson University, Windsor University, Alberta University,

 

Avustralya

 

Macquire University, University of Newcastle, La Trobe University, Deakin University, University of Queensland,..

 

İspanya

 

European University Barcelona, Universitad Internacional Catalunya,...

 

İtalya

 

NABA, Domus Academy, IED, Marangoni,...

 

Üniversite ve master yerleştirme hizmetimizle ilgili daha detaylı bilgi için lütfen ofislerimizle irtibat kurunuz.

Üniversite ve master danışmanlarımız:

Cankat Kalyoncu (cankatkalyoncu@egitimal.com) - İstanbul Merkez

Pelin Kalyoncu (pelinkalyoncu@egitimal.com) - İstanbul Merkez

Burhan Pınarbaşı (burhan@egitimal.com) - Ankara

Neslihan Yumukoğlu (neslihan@egitimal.com) - Ankara

Aydın Cayit (aydin@egitimal.com) - İstanbul Avrupa Yakası

Özgün Serter (ozgun@egitimal.com) - İzmir

Nuray Namdar (nuray@egitimal.com) - BoluTüm ipuçlarını görmek için lütfen tıklayınız.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !